Скільки води необхідно вживати щодня?

Нам постійно навʼязують, що потрібно пити не менше 2-ох літрів води щодня. Але і є думка, що такі поради - міф🤷‍♀️

Звідки взялись ці 2 літри?
У 1945 році американська комісія з харчування опублікувала свої рекомендації, де йшлося про те, що дорослій людині в середньому потрібно випивати 2,5 л води на день. Правда, далі у статті було уточнення, що значна кількість рідини міститься в їжі.

Натомість у ВООЗ відсутні конкретні рекомендації щодо питного режиму. Все залежить від маси тіла, рівня фізичної активності, стану здоров’я та умов, у яких знаходиться людина.

Одна з найбільш популярних форм розрахунку кількості рідини: 0,04 помножити на вагу тіла.
І так, якщо маса тіла 60 кг - то необхідно випивати 2,4 літра рідини;
70 кг - 2,8 л;
80 кг - 3,2 л…
У спеку чи під час спортивних занять ця цифра може змінюватись. Але головне прислухатись до свого тіла і пити стільки, скільки хочеться, особливо, коли вода смачна 😋
Пийте воду та будьте здорові.

Особлива вода з лікувальними властивостями

Розкажемо трішки про нашу особливу воду -мінеральна природна лікувально-столова сульфатно-хлоридна, хлоридно-сульфатна, кальцієво-натрієва, насичена СО2 вода "Солуки".

Вода видобувається з свердловини глибиною 90 метрів і має унікальний склад води. Вміст у воді специфічних елементів у значній кількості має активний фізіологічний вплив на організм людини.

‍Унікальні сполуки солей та мікроелементів дозволяють лікувати:
Хронічні захворювання печінки;
Жовчовивідних шляхів;
Холецистити;
Гепатити;
Гастрити;
Виразку шлунка;
Нормалізують функції шлунка і кишківника;
Лікують хронічні панкреатити;
Хронічні захворювання нирок і сечовивідних шляхів.

Сульфатний іон діє на перистальтику кишківника, впливає на жовчовивідну і жовчотвірну функції печінки, при цьому іони хлору підсилюють дію присутніх сульфат-іонів. Біологічна роль іонів хлору в мінеральній воді полягає у підтримці функцій нирок, а також у підтримці осмотичної рівноваги організму. Натрій є одним з основних катіонів мінеральних вод і грає важливу роль в регулюванні водно-сольового обміну.
Завдяки споживанню води можна знизити кислотність та полегшити ранок після вечірки.

Пийте воду та будьте здорові.