Солуки:
історія крізь десятиріччя

Всі великі дороги починаються з маленького кроку, а бурхливі джерела з однієї краплі. Часто ця крапля має пройти чималий шлях, щоби насититися користю природи. Щоби увібрати в себе всю силу мінералів та елементів, якими так багаті землі нашої країни. Не один рік краплинка набирається користі, щоби згодом стати сильнішою та бути повноводним джерелом.

Саме так у 1959 році. почалася історія мінеральних вод «Солуки»у Яворівському районі в селищі Солуки на перетині двох річок Стара і Домажир. З маленької краплі, яка потім перетворилась на цілюще джерело, що ховалося глибоко під землею.

Як же знайшли родовище?

Тут історія переходить в практичну площину. У 50-х роках потрібно було забезпечити жителів Львова питною водою, тому зібрали геологів радянського союзу та провели масштабні розвідувальні роботи. Так і знайшли джерело, яке роками берегло користь свою до відповідного моменту.

Пізніше відкрили й Солукське родовище мінеральних вод. І вже у 1973 році на його базі спорудили цілий завод продовольчих товарів, який виробляв води торговельної марки «Солуки». Вода була дуже відомою та популярною далеко за межами України. Люди шукали її на полицях магазинів, а дехто спеціально приїжджав до регіону, щоби спробувати цілющий напій мало не з свердловини. Популярність Солук росла, але раптово обірвалася, як і багато перспективних потужностей, бо розпався Союз.

Історія дала свердловинам новий шанс

Сьогодні виробництво відкрило «друге дихання». Усі властивості, за які так полюбили «Солуки» жителі минулих сторіч, залишилися. Щобільше, завдяки сучасним технологіям очищення вода довше зберігає свої цілющі властивості, якими наділила її природа. Жодних додаткових мінералів чи хімічної обробки.

Солукське родовище мінеральних вод знаходиться на відстані 6 км від Львова у Яворівському районі на межі з Національним природним заповідником «Розточчя». Особливості формування родовища, його природне розташування та тривала історія стали саме тим вдалим міксом, який зараз дозволяє видобувати не лише природну столову, а й природну лікувальну мінеральну воду.

Тепер Солукські мінеральні води ви легко можете знайти в магазинах, або замовити одразу у нас на сайті.

Вживаєте Солуки — споживаєте саму природу